Zaproszenie do ewaluacji

Home / Aktualności / Zaproszenie do ewaluacji

Szanowni Państwo. W naszej szkole zostanie przeprowadzona zewnętrzna ewaluacja problemowa. Ma ona na celu dostarczenie szkole informacji na temat jakości pracy szkoły.

Ewaluację przeprowadzą Wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i będzie dotyczyć następujących wymagań:

1.      Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne.
2.      Szkoła wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji
3.      Rodzice są partnerami szkoły.

Prosimy Państwa o wyrażenie własnych opinii dotyczących szkoły Waszego Dziecka poprzez wypełnienie anonimowej ankiety on-line (przez stronę internetową).

Poniżej podajemy instrukcję wypełniania ankiety:

Adres ankiety:

www.seo2.npseo.pl/online/91315

1.      Prosimy o wpisanie powyższego adresu w pasku adresu przeglądarki (nie w okienku wyszukiwarki) i „kliknięcie” ENTER. Prawidłowe wpisanie adresu spowoduje pojawienie się na ekranie cyfr w kolorze czerwonym oraz przycisku „Rozpocznij ankietę”. Sugerujemy użycie przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox.
2.        Rozpoczęcie ankiety będzie wymagało poprawnego wpisania kodu PIN ,który otrzymacie Państwo na spotkaniach  z Wychowawcami w dniu 19 listopada
3.      Aby „zapisać” Państwa ankietę w bazie danych należy kliknąć w znajdujący się na końcu formularza, w lewym dolnym rogu ekranu przycisk: „Sprawdź ankietę”.
4.      Formularz zostanie zamknięty w przypadku, gdy ankieta jest wypełniona w całości
lub system da szansę na uzupełnienie wypowiedzi (nieobowiązkowo). Zakończenie pracy odbywa się poprzez „kliknięcie” przycisku: „Zakończ ankietę”.
5.      Prosimy o jednokrotne wypełnienie ankiety; pojawiający się na ekranie monitora komunikat „Rozpocznij kolejną ankietę”, należy zignorować!!!

Ankietę można wypełnić w dowolnym czasie:

• od godziny 18.00  we wtorek – 19 listopada 2019 roku
  • do godziny 23.59 w środę – 20 listopada 2019 roku