Zaproszenie na spotkanie 18 marca Uczelnia Państwowa.

Home / Aktualności / Zaproszenie na spotkanie 18 marca Uczelnia Państwowa.
Treść wiadomości
----

Serdecznie zapraszamy osoby, które z powodu wojny zostały zmuszone, by opuścić Ukrainę, wolontariuszy opiekujących się uchodźcami i społeczność pedagogiczną Sanoka, która  na co dzień ma styczność z Ukraińcami na „Spotkanie z kulturą Polski”. Odbędzie ono  18 marca o godz. 16.00
w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka przy ul. Mickiewicza 21 w Sanoku. Organizatorami spotkania są Fundacja na Rzecz Dwujęzyczności, Uniwersytet Jagielloński oraz Uczelnia Państwowa w Sanoku. Odbywa się ono pod patronatem burmistrza miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego.  Spotkanie jest kolejną inicjatywą skierowaną na integrację społeczności ukraińskiej w naszym mieście. Zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji.

 

 

Щиро запрошуємо на «Зустріч з польською культурою» людей, які були змушені покинути Україну через війну, волонтерів, які опікуються біженцями, та вчительську спільноту Сянока, яка щоденно контактує з українцями.Захід відбудеться 18 березня о16:00 в актовій залі Спортивно-дидактичного центру ДВНЗ імЯна Ґродека за адресою вул.Міцкевича 21 у Сяноці.Організатори зустрічі – Фонд для двомовності, Ягеллонський університет та Державний Вищий Навчальний Заклад у Сяноці.Зустріч проходить під патронатом мера Сянока Томаша Матушевського.Зустріч – це ще одна ініціатива, спрямована на інтеграцію української громади нашого міста.Ми закликаємо вас поширити цю інформацію.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *