ZAWODY LEKKOATLETYCZNE W RZESZOWIE

Home / Aktualności / ZAWODY LEKKOATLETYCZNE W RZESZOWIE
Treść wiadomości
----

W dniu 28.09.2021na stadionie lekkoatletycznym w Rzeszowie odbyły się zawody wojewódzkie w lekkiej atletyce w kategorii Igrzysk Dzieci.    W imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z 23 powiatów. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów , która spisała się świetnie zajmując następujące miejsca:

Skok w dal chłopców

VIII miejsce Maksymilian Sierota

Skok wzwyż chłopców

I miejsce Paweł Kot , II miejsce Krystian Piech

 

Dzień później 29.09.2021 swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasza reprezentacja składająca się z trzech dziewcząt i jednego chłopca wśród prawie 500 zawodników z 24 powiatów również zaprezentowała się znakomicie , zajmując następujące miejsca:

Pchnięcie kulą dziewcząt

Nikola Drozd IV miejsce

Skok w dal dziewcząt

Łucja Mrugała IX miejsce

Skok w dal chłopców

Damian Pelczarski X miejsce

Skok wzwyż dziewcząt

Maja Wojtanowska V miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *