Zawody miejskie w minipiłce siatkowej dziewcząt

Home / Aktualności / Zawody miejskie w minipiłce siatkowej dziewcząt
Treść wiadomości
----

W dniu 3 marca 2020r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku rozegrano pierwsze w tym roku zawody dziewcząt w minipiłce siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach na szczeblu miejskim uczestniczyły drużyny trzech szkół podstawowych: SP1, SP4 i SP9. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, uzyskując tym samym awans do szczebla powiatowego.

Nasza szkołę reprezentowały:

Milena Jalińska (6c) (kapitan)
Natalia Łożańska (6c)
Antonina Woźniczak (6a)
Emilia Kalinowska (6d)
Małgorzata Lenart (6a)
Natalia Drozd (6e)
Żaneta Drozd (6e)
Wiktoria Zegarska (6b)
Amelia Jamrogowicz (6d) ®
Martyna Chrząszcz (6e) ®
Amelia Tarkowska (6e) ®

Opiekun drużyny: Aleksandra Czech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *