Zawody Wojewódzkie IMS w Lekkiej Atletyce

Home / Aktualności / Zawody Wojewódzkie IMS w Lekkiej Atletyce
Treść wiadomości
----

W dniu 29.09.2022 odbyły się w Kolbuszowej Zawody Wojewódzkie IMS w Lekkiej Atletyce z udziałem około 500 uczestników z 25 powiatów. Naszą szkołę reprezentowała duża grupa 10 uczniów. W stawce najlepszych zawodników całego województwa nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty.

Świetnie wypadła Maja Wojtanowska, która wygrała rzut dyskiem , również znakomicie zdobywając srebro zaprezentowała się Łucja Mrugała w skoku w dal , wysokie czwarte miejsce zajął w rzucie oszczepem  Adrian Wojnar  , na szóstym miejscu zakończył zmagania Kacper Piech  w skoku wzwyż , siódma była Oktawia Bochnak a dziewiąta Judyta Szybka w skoku wzwyż. Również dziewiąte miejsce w biegu na 600m zajęła Lena Wisłocka , z kolei dziesiąta w biegu na 300m była Julia Łagożny , czternaste miejsce w skoku w dal zajęła Aleksandra Lip  a piętnasty w rzucie oszczepem był Albert Janusz.

Opiekunami na tych zawodach byli Marcin Zapał i Ryszard Długosz.

sz.

Opiekunami na tych zawodach byli Marcin Zapał i Ryszard Długosz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *