Zdobyliśmy tytuł EKO-SZKOŁA!

Home / Aktualności / Zdobyliśmy tytuł EKO-SZKOŁA!
Treść wiadomości
----

EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli               i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.

Honorowy patronat nad projektem sprawuje: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Głos Nauczycielski, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Powiat Koniński, CRE Edicon, Wydawnictwo Operon.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła  realizując przez cały rok wiele działań ekologicznych spełniła wszystkie wymagania formalne i w związku z tym uzyskała ogólnopolski tytułu EKO-SZKOŁA 2021.

Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie i aktywne działanie na rzecz ochrony środowiska!

DYPLOM

Ewelina Hryszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *