Zdrowe odżywianie w świetlicy szkolnej.

Home / Aktualności / Zdrowe odżywianie w świetlicy szkolnej.
Treść wiadomości
----

29 marca uczniowie z klasy 2a i 3b uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział  w zajęciach o zdrowym odżywianiu. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom jak duże znaczenie dla zachowania zdrowia ma prawidłowe odżywianie. Świetliczaki dowiedziały się w jaki sposób komponować dietę by być zdrowym i dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dzieci tworzyły także „Dekalog zdrowego stylu życia”, rozwiązywały krzyżówki oraz układały zdania z rozsypanki wyrazowej o zdrowym stylu życia. Na koniec wykonały piramidę żywienia. Efekty wspólnych działań przedstawia galeria zdjęć poniżej.

Ewelina Pielech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *