Życzenia dzieci dla Babć i Dziadków

Home / Aktualności / Życzenia dzieci dla Babć i Dziadków
Treść wiadomości
----

Z okazji święta wszystkich Babć i Dziadków, „Tygodnik Sanocki” ogłosił konkurs, w ramach którego dzieci miały napisać, za co kochają swoje babcie i dziadków. Uczniowie naszej szkoły pod patronatem swoich pań wychowawczyń – p. Anety Ogrodnik (klasa 2d) i p. Krystyny Stec-Lenart (klasa 2b) przygotowały piękne prace przedstawiające portrety swoich babć oraz dziadków oraz opisujące, za co ich najbardziej kochają. Ich prace opublikowane zostały w piątkowym wydaniu gazety. Nasza szkoła również dołącza się do życzeń dzieci i składa wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, szczęścia oraz zadowolenia z ukochanych wnuków.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *