Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca

Home / Aktualności / Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca
Treść wiadomości
----

21 listopada już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej świetlicy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. W świetlicy było żółto i radośnie. Wykonaliśmy ordery uśmiechu i życzliwości. W trakcie zajęć wybieraliśmy najżyczliwszych uczniów.

Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta, bo tylko od nas zależy, czy będziemy  obdarzać się  ciepłem czy zimnem.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat, do ludzi-wróci do nas ze zdwojoną mocą!

Zajęcia odbyły się w grupie świetlicowej nr II ( kl. 1b i 2a dziewczynki).

Agnieszka Szczepek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *