Nauczanie zdalne – komunikat dyrektora szkoły

Home / Aktualności / Nauczanie zdalne – komunikat dyrektora szkoły

Drodzy Państwo,
w związku z decyzją MEN od 26.10.2020 r. do 08.11. 2020 r.  szkoły podstawowe klasy 4-8 przechodzą na system nauki zdalnej.
Przy czym 02 listopada jest w naszej szkole dniem wolnym, szkoła pełni dyżur – zajęcia opiekuńcze na świetlicy szkolnej. Prosimy osoby, które chciałyby skorzystać ze świetlicy w tym dniu, o zapisy telefoniczne do dnia 29.10. 2020 r. do godz. 14:00.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego informuje:
Oddział Przedszkolny oraz klasy I-III będą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych na terenie szkoły zgodnie z planem lekcji z zachowaniem reżimu sanitarnego. Rewalidacje dla tych uczniów odbywać będą się zgodnie z planem. Prosimy o punktualne przybycie. Uczniowie z klas I-III zapisani do świetlicy szkolnej korzystają z niej jak zawsze.
Realizacja zajęć w klasach 4 -8
 odbywać się będzie zgodnie z planem lekcji z użyciem komunikatora Skype. Obecność na lekcjach jest obowiązkowa , a frekwencja jest zapisywana w dzienniku. My ze swej strony służymy pomocą, w trudnych sytuacjach prosimy o kontakt.
Biblioteka szkolna czynna będzie w godzinach od 12:00-18:00, od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym telefonicznym zamówieniu książek (pamiętamy o kwarantannie), książki zostaną dostarczone na portiernię, gdy osoba przybędzie.
Ponadto nadal istnieją laptopy do wypożyczenia dla potrzebujących uczniów (należy umówić się telefonicznie z p. kierowniczką gospodarczą celem zawarcia stosownej umowy i odebrania sprzętu).
Rewalidacje uczniów klas 4-8 odbywają się w szkole po wcześniejszym uzgodnieniu godzin z nauczycielem prowadzącym.
Jesteśmy w kontakcie na dzienniku elektronicznym, uczymy przez komunikator Skype.

Beata Wójtowicz
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4