Festiwal NOWA PIOSENKA W STARYM SANOKU 2021

Home / Festiwal / Festiwal NOWA PIOSENKA W STARYM SANOKU 2021

REGULAMIN I FESTIWALU  PIOSENKI „NOWA PIOSENKA W STARYM  SANOKU 2021”

/online/

Organizator: „ART – EST”  Artystyczna Estrada Szkoły Podstawowej  nr 4 w Sanoku

1. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego

Kto uczestniczy w Festiwalu?

Soliści lub zespoły wokalne, zakwalifikowane do Festiwalu na podstawie przesłanych nagrań.

Autorzy tekstów oraz kompozytorzy nowych piosenek, wykonywanych przez uczestników Festiwalu

Zgłoszenia do Festiwalu przyjmowane będą drogą elektroniczną i muszą zawierać:

• Wypełnioną kartę zgłoszenia /Word/.
  • Robocze nagranie piosenki w postaci pliku mp3 możliwie wysokiej jakości), oraz nagranie video wykonawcy  /live/ .
  • Teksty piosenek biorących udział w konkursie.

Termin nadsyłania prezenacji?

18 kwietnia 2021r.  – ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do Festiwalu.

Adres do wysyłki:  barcarolla@interia.pl

05 maja 2021r.  –  ogłoszenie wyników eliminacji wstępnych. Lista osób zakwalifikowanych do Festiwalu dostępna będzie na naszej stronie Szkoły Podstawowej nr. 4 w Sanoku.

Data próby technicznej na platwormie Teams zostanie podana zainteresowanym pocztą elektroniczną..

31 maja Koncert Finałowy /online/, oraz zakończenie Festiwalu /Teams/.

Co śpiewamy?

Każdy wykonawca prezentuje jedną nową piosenkę w języku polskim. Ideą Festiwalu jest, propagowanie twórczości muzycznej zarówno dzieci jak i dorosłych. Zatem Konkurs obejmuje wyłącznie piosenki nowe.

Za nową przyjmuje się piosenkę, która jest premierowa i nie była dotąd wykonywana ani publikowana (media, internet, śpiewniki, płyty CD.

Tematyka utworu dowolna.

Co będzie oceniać jury?

Nowe piosenki z ciekawą harmonią i aranżacją, interesującą melodyką, utrzymane w konwencji współczesnej muzyki rozrywkowej, oraz teksty.

W tym roku Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych tj.: klasy 4 – 6, oraz 7 – 8

Nagrody w konkursie na wykonanie piosenki:

za I miejsce –  „Złoty mikrofon”                   nagroda rzeczowa:                                                                                                  za II miejsce – „Srebrny mikrofon”             nagroda rzeczowa:
za III miejsce – „Brązowy mikrofon”           nagroda rzeczowa:

Nagrody w konkursie na piosenkę /kompozycję/:

za I miejsce – „Złoty klucz wiolinowy”            nagroda rzeczowa: …………………………………………………..

za II miejsce – „Srebrny klucz wiolinowy”      nagroda rzeczowa: …………………………………………………..

za III miejsce – „Brązowy klucz wiolinowy”    nagroda rzeczowa: …………………………………………………..

*Jury zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.

Wszelkie pytania należy kierować na adres:

barcarolla@interia.pl  z dopiskiem: Festiwal SP4

Uwaga: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu Festiwalu.

Festiwal pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sanoka.

Sponsorzy:  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

[KARTA ZGŁOSZENIOWA]