ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ROK SZKOLNY 2022/2023 – I półrocze
Godziny realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Program alternatyw
|
Nazwa zajęć
|
Imię i nazwisko
nauczyciela prowadzącego
|
Sala dzień godzina |
1 | Lenart -Stec Krystyna | Pierwsze kroki programowania z użyciem robota edukacyjnego PHOTON – klasa 3a | F 102
piątek 11.30-12.30 |
2 | Olga Gruber-Majdosz | Kółko języka angielskiego dla klas IV-VIII | E207
poniedziałek 14.25-15.25 |
3 | Arkadiusz Serwiński | Kółko matematyczne dla klas IV | G101
wtorek 13.40-14.40 |
4 | Mariola Kuczer -Burnatowska | Kółko ortograficzne dla klas I-III
„ Z ortografią na ty” |
F 109
poniedziałek 11.40-12.40 |
5 | Olejarczyk Paweł | Kółko geograficzne„ Gwiezdni odkrywcy ” dla klas V-VIII | G206
wtorek 15.30-16.30 |
6 | Janusz Piotrowski | Kółko z programowania dla klas VI – VIII | E108
czwartek 14.25-15.25 |
7 | Daniel Pałys | Kółko z robotyki dla klas IV- VI | E106
czwartek 12.30-13.30 |
8 | Arkadiusz Serwiński | Kółko szachowe dla klas IV- VI | G101
wtorek 14.30-15.30 |
9 | Katarzyna Klimaszewska | Kółko chemiczne dla klas VII-VIII | G2
piątek 13.30-14.30 |
10 | Elżbieta Malinowska | Kółko matematyczne dla klas III | F 202
poniedziałek 11.40-12.40 |
11 | Iwona Barszczewska -Menio | Kółko historyczne „ Historia moją pasją” dla klas IV-VIII | G201
piątek 14.30-15.30 |
12 | Ryszard Długosz | SKS Badminton dziewcząt kl. IV-VIII | Sala gimnastyczna
piątek 15.30-16.30 |
13 | Marcin Zapał | SKS Badminton chłopcy kl. IV-VIII | Sala gimnastyczna
czwartek 16.00-17.00 |
Świetlica socjoterapeutyczna
|
Nazwa zajęć
|
Imię i nazwisko
nauczyciela prowadzącego |
Sala dzień godzina |
1 | Świetlica socjoterapeutyczna | Gąska Katarzyna | G206
piątek 13.40-16.40 |
2 | Wójtowicz Beata | F 2
czwartek 13.30-16.30 |
|
3 | Chrobak Justyna | G206
wtorek 12.30-16.00 |
Programy profilaktyczne
lp | Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia | Nazwa zajęć |
1. | Krystyna Stec-Lenart | Program profilaktyczny” Cukierki” Kl. 3 |
2 | Katarzyna Gąska | Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej dla klas 4 |
ARCHIWUM
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ROK SZKOLNY 2021/2022 – II półrocze
Godziny realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Program alternatyw
|
Nazwa zajęć
|
Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
|
Sala dzień godzina |
1 | Lenart -Stec Krystyna | Pierwsze kroki programowania z użyciem robota edukacyjnego PHOTON – klasa 2a | sala F 102
czwartek 11.40-12.40 |
2 | Olga Gruber-Majdosz | Kółko języka angielskiego | sala G3
piątek 7.00-8.00 |
3 | Malinowska Elżbieta | Kółko matematyczne dla klas 2-3 | sala F 202
piątek 12.30-13.30 |
4 | Mariola Kuczer -Burnatowska | Kółko ortograficzne dla klas 1-3 „ Z ortografią na ty” | sala F 109
wtorek 12.30-13.30 |
5 | Olejarczyk Paweł | Kółko geograficzne „ Mikołaj Kopernik” dla klas 5-8 | sala G 206
czwartek 15.20-16.20 |
6 | Katarzyna Toczek | Kółko artystyczno- teatralne | sala G3
środa 12.45-13.45 |
7 | Serwiński Arkadiusz | Kółko szachowe | sala G 101
środa 15.30-16.30 |
8 | Ryszard Długosz | SKS Badminton dziewcząt | sala gimnastyczna
wtorek 15.30-16.30
|
9 | Marcin Zapał | SKS „ Lekka atletyka” | sala gimnastyczna
Czwartek 17.00-18.00 |
10 | Katarzyna Klimaszewska | Kółko chemiczne | sala G 2
środa 14.30-15.30 |
11 | Beata Wójtowicz | Kółko artystyczno-językowe | sala G 1
środa 13.35-14.35 |
12 | Iwona Barszczewska-Menio | Kółko historyczne „ Historia moją pasją” | sala G 201
środa 14.30-16.30 |
Świetlica socjoterapeutyczna
|
Nazwa zajęć
|
Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego | Sala dzień godzina |
1 | Świetlica socjoterapeutyczna | Gąska Katarzyna | środa
13.30-16.30 |
2 | Wolwowicz Sylwia | poniedziałek
15.20- 16.50 wtorek 15.20-16.50 |
|
3 | Chrobak Justyna | poniedziałek
13.30-13.30 |
Program profilaktyczny
lp | Nazwisko i imię nauczyciela prowadzące go zajęcia | Nazwa zajęć |
Katarzyna Gąska | Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej dla klas 4 |
Kółka
1 | Robert Ćwikła | SKS Gry i zabawy ruchowe dla klas 5 | wtorek, czwartek
15.30-16.30 |
|
2 | Aleksandra Czech | Piłka siatkowa dziewcząt klas 8 | poniedziałek, środa
15.20- 16.20 |
|
3 | Robert Ćwikła | SPORT KLUB Gry i zabawy ruchowe dla klas 3 -5 | wtorek, czwartek
16.30 – 17.15 |
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ROK SZKOLNY 2021/2022
KÓŁKA
|
Nazwisko
nauczyciela prowadzącego |
Nazwa zajęć | Sala dzień godzina | |
1 | Lenart -Stec Krystyna | Pierwsze kroki programowania z użyciem robota edukacyjnego PHOTON – klasa 2a | sala F 102
czwartek 11.40-12.40 |
|
2 | Olga Gruber-Majdosz | Kółko języka angielskiego | sala C2
poniedziałek 7.00-8.00 |
|
3 | Malinowska Elżbieta | Kółko matematyczne dla klas 2-3 | sala F 202
piątek 11.45 -12.45 |
|
4 | Mariola Kuczer -Burnatowska | Kółko ortograficzne dla klas 1-3 „ Z ortografią na ty” | sala F 109
wtorek 12.30-13.30 |
|
5 | Olejarczyk Paweł | Kółko geograficzne „ Mikołaj Kopernik” dla klas 5-8 | sala G 206
czwartek 15.20-16.20 |
|
6 | Katarzyna Toczek | Kółko plastyczne | sala G3
środa 13.30-14.30 |
|
7 | Serwiński Arkadiusz | Kółko szachowe | sala G 101
środa 15.30-16.30 |
|
8 | Ryszard Długosz | SKS Badminton dziewcząt | sala gimnastyczna
wtorek 15.30-16.30
|
|
9 | Robert Ćwikła | SKS Gry i zabawy ruchowe dla klas 5 | wtorek, czwartek
15.30-16.30 |
|
10 | Aleksandra Czech | Piłka siatkowa dziewcząt klas 8 | poniedziałek, środa
15.20- 16.20 |
|
11 | Robert Ćwikła | SPORT KLUB Gry i zabawy ruchowe dla klas 3 -5 | wtorek, czwartek
16.30 – 17.15 |
ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA
|
Nazwa zajęć
|
Nazwisko nauczyciela
prowadzącego |
Sala dzień godzina |
1 | świetlica socjoterapeutyczna | Gąska Katarzyna | środa
13.30-16.30 |
2 | Wolwowicz Sylwia | poniedziałek
15.20- 16.50 wtorek 15.20-16.50 |
|
3 | Chrobak Justyna | poniedziałek
13.30-13.30 |
PROGRAMY PROFILAKTYCZNE
lp | Nazwisko i imię nauczyciela prowadzące go zajęcia | Nazwa zajęć |
1. | Nastała Agata
Malinowska Elżbieta |
Program profilaktyczny” Cukierki”
|
2 | Gąska Katarzyna | Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej dla klas 4 |
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ROK SZKOLNY 2020/2021
|
Nazwa zajęć
|
Imię i nazwisko nauczyciela |
Sala dzień godzina | |
1 | Pierwsze kroki programowania z użyciem Robota edukacyjnego PHOTON -kl.1a | Krystyna Stec – Lenart | Środa 11.45-12.45 |
|
2 | Kółko informatyczne
Programowanie robotów LEGO Mindstorms. |
Jerzy Ryś | Poniedziałek 15.00- 17.00 |
|
3 | Kółko Chemiczne | Katarzyna Klimaszewska | Czwartek 14.25-15.25 |
|
4 | SKS – badminton | Ryszard Długosz | Piątek 14.30-15.30 |
|
5 | SKS -lekka atletyka | Ryszard Długosz | Środa 15.00-16.00 |
|
6 | Koło historyczne „Pancerni” | Paweł Olejarczyk | Poniedziałek 13.40-14.40 |
|
7 | Koło informatyczne- grafika komputerowa |
Daniel Pałys | Wtorek 3.40-14.40 |
|
8 | Kółko geograficzne „Astronom” | Paweł Olejarczyk | Wtorek 13.40-14.40 |
|
9 | Kółko matematyczne | Rafał Dobosz | Środa 7.00-8.00 |
|
10 | Kółko polonistyczno-teatralne | Katarzyna Fil | Wtorek 11.45-12.45 |
|
11 | Kółko języka francuskiego | Krystyna Bukowska | Poniedziałek 13.40-14.40 |
|
12 | Kółko języka rosyjskiego | Grażyna Piotrowska | Poniedziałek 13.40-14.40 |
|
13 | Kółko plastyczne | Katarzyna Dusznik-Długosz | Poniedziałek 14.00-16.00 |
|
14 | Kółko biologiczne | Elżbieta Michoń | Piątek 13.40-14.40 |
|
15 | Kółko szachowe | Arkadiusz Serwiński | Poniedziałek 14.30-16.30 |
|
16 | Piłka siatkowa dziewcząt | Aleksandra Czech | Poniedziałek
14.30-15.30 Czwartek 15.20-16.20
|
|
17 | Gry i zabawy ruchowe | Robert Ćwikła | Poniedziałek
15.30-16.30 Środa 15.30-16.30 |