Rekrutacja do szkół średnich

Home / Archive by category "Rekrutacja do szkół średnich"

REJESTRACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Już niebawem przed Wami trudny wybór co do dalszej edukacji i planowania przyszłości, aby spełnić własne oczekiwania i marzenia. Na początku tej drogi w kierunku dorosłości, czeka Was szkoła średnia na poziomie liceum i technikum. Niektórzy z Was zdecydują się na szkołę branżową stopnia I,…

Kontynuuj czytanie

Terminy rekrutacji do szkół średnich 2020

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021: 15 CZERWCA – 10 LIPCA ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ 23 CZERWCA – 7 LIPCA SPRAWDZIANY UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH , KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH, PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ 26 CZERWCA – 10 LIPCA DOSTARCZENIE ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ 31 LIPCA – 4 SIERPNIA UZUPEŁNIENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIU DO…

Kontynuuj czytanie