Witamy w świetlicy

Home / Świetlica Szkolna / Witamy w świetlicy

WITAMY W ŚWIETLICY

Pożegnaliśmy lasy, łąki i pole.
Już dzisiaj jesteśmy w szkole.
Pożegnaliśmy góry, pożegnaliśmy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.
Piękne jest lato, miłe, wesołe.
Lecz dziś z radością witamy szkołę.

Drodzy Uczniowie! Pierwsze tygodnie nowego roku szkolnego już za Wami. Wróciliście do Szkoły, przywitaliście się z kolegami i nauczycielami. Wiemy, że tęskniliście za nimi w ciągu kilku miesięcy nauki zdalnej oraz minionych wakacji. Miło jest znów widzieć Wasze uśmiechnięte twarze i słyszeć radosny gwar.

W sposób szczególny witamy Świetliki z klas pierwszych, które w tym roku rozpoczęły naukę w naszej Szkole. Miejcie pewność, że pragniemy otoczyć Was troskliwą opieką
i zapewnić miłą atmosferą podczas zajęć. Mówcie nam zawsze o swoich radościach
i troskach, potrzebach, zainteresowaniach – jesteśmy tutaj dla Was! Mamy nadzieję, że podczas zajęć świetlicowych odkryjecie swoje talenty i szybko przekonacie się, jak wiele radości można czerpać z twórczego spędzania wolnego czasu.

Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, których dzieci są zapisane na świetlicę szkolną,
o zaopatrzenie dzieci w wyprawkę.

W skład wyprawki wchodzą:

* Zeszyty

-zeszyt w kratkę

-zeszyt w linie

*Piórnik (długopis, ołówek, klej, nożyczki, gumka, taśma, temperówka, kredki ołówkowe, flamastry)

* blok rysunkowy A4, 2szt

* blok techniczny A4, 2szt