GODZINY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW
ROK SZKOLNY 2022/2023
Lp | Nazwisko imię | Nauczany przedmiot | Dzień | Godzina | Numer sali |
1. | Adamska Renata
|
język polski | wtorek | 12.35-13.35 | F11 |
2. | Barszczewska -Menio Iwona | historia
|
piątek | 14.30-15.30 | G 201 |
3. | Bakuta Magdalena
|
język angielski | czwartek | 9.50-10.50 | E205 |
4. | Bodnar Bogusław | muzyka, plastyka |
piątek |
9.40-10.40 | E105 |
5. | Bukowska Krystyna
|
język angielski, język francuski | czwartek | 8.45-9.45 | F1 |
6. | Bednarczyk Sabina
|
matematyka | środa | 12.30-13.30 | G 103 |
7. | Bluj Piotr
|
wychowanie fizyczne
|
piątek | 10.45-11.45 | D3 |
8. | Ćwikła Robert
|
wychowanie fizyczne, informatyka
|
poniedziałek | 12.30-13.30 | D3 |
9. | Czech Aleksandra
|
wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna | poniedziałek | 12.30-13.30 | D3 |
10. | Chrobak Justyna
|
język polski, wdż, wspomaganie, zajęcia rewalidacyjne | piątek | 8.50-9.50 | F1 |
11. | Dziok Marek
|
muzyka, biblioteka
|
poniedziałek | 12.00-13.00 | biblioteka |
12. | Dżoń Krystyna | matematyka | środa | 10.45-11.45 | G 105
|
13. | Długosz Ryszard
|
wychowanie fizyczne | czwartek | 9.00-10.00 | D3 |
14. | Ks. Leń Karol
|
religia | poniedziałek | 10.45-11.45 | F -pokój nauczycielski |
15. | Ks. Długosz Damian
|
religia | wtorek | 11.45-12.45 | E 205 |
16. | Gąska Katarzyna
|
pedagog szkolny, wspomaganie | czwartek | 8.50-9.50 | A 201 |
17.
|
Gaworecki Katarzyna | wspomaganie, rewalidacja | czwartek
|
8.45-9.45 | F pokój nauczycielski |
18. | Grządziel Monika
|
edukacja wczesnoszkolna
|
czwartek | 7.45-8.45 | F pokój nauczycielski |
19. | Gruber- Majdosz Olga | język angielski | środa | 10.45-11.45 | F pokój nauczycielski |
20. | Hryszko Ewelina
|
wspomaganie, zajęcia rewalidacyjne | środa | 8.40-9.40 | G 206 A |
21. | Hetman Rakoczy Magdalena | wspomaganie , zajęcia rewalidacyjne | piątek | 8.50-9.50 | F pokój nauczycielski |
22. | Jasik Zając Sabina
|
język niemiecki, świetlica | czwartek | 15.00-16.00 | F pokój nauczycielski |
23. | Kita Ewelina | język angielski, zajęcia rewalidacyjne | piątek | 7.45-8.45 | F pokój nauczycielski |
24. | Kozłowska Jolanta
|
biologia, świetlica | czwartek | 11.30-12.30 | C 101 |
25. | Kuczer-Burnatowska Mariola | edukacja wczesnoszkolna
|
poniedziałek | 12.35-13.35 | F 111A |
26. | Dobosz Rafał | wicedyrektor, matematyka
|
wtorek | 8.00-9.00 | A 1 |
27. | Klimaszewska Katarzyna | chemia, biologia
|
środa |
8.50-9.50 | G 2A |
28. | Mleczko Agnieszka
|
matematyka, fizyka
|
środa | 11.30-12.30 | G 1 |
29. | Milczanowska Monika | wspomaganie , zajęcia rewalidacyjne | środa | 10.45-11.45 | F pokój nauczycielski |
30. | Magda Ewa
|
kierownik świetlicy szkolnej | poniedziałek | 8.00-9.00 | A 103 |
32. | Marciniak Krzysztof
|
wspomaganie, zajęcia rewalidacyjne | piątek | 8.50-9.50 | E 106 |
31. | Malinowska Elżbieta
|
edukacja przedszkolna
|
czwartek | 10.45-11.45 | F 202 |
32. | Myćka Kamila | wspomaganie
|
poniedziałek | 8.50-9.50 | F 1 |
33. | Leicht Agata | religia
|
poniedziałek | 13.40-14.40 | F 1 |
34. | Nabywaniec Mariola
|
edukacja wczesnoszkolna
|
wtorek |
10.45-11.45 | F 110 |
35. | Nastała Agata
|
edukacja wczesnoszkolna | poniedziałek | 11.45-12.45 | F 204 |
36. | Obławska –Skrzypska Bożena | edukacja przedszkolna | piątek | 12.30-13.30 | C 7 |
37. | Olejarczyk Paweł | geografia, historia | czwartek
|
10.30-11.30 | G 206 A |
38. | Pałys Daniel | ed. ds. bezp, informatyka
|
czwartek |
10.35- 11.35 |
E 106
|
39. | Piotrowski Janusz
|
technika, informatyka
|
wtorek |
10.30-11.30 | E 106 |
40. | Pietrow Magdalena
|
język angielski | piątek | 12.40-13.40 | E 6 |
41. | Pielech Ewelina
|
język angielski, świetlica | czwartek | 10.30-11.30 | F pokój nauczycielski |
42 | Piecuch Magdalena | język polski, wspomaganie, zajęcia rewalidacyjne | wtorek | 10.40-11.40 | F 1 |
43. | Sądelska Monika | język polski
|
wtorek | 11.30-12.30 | E 5 |
44. | Stec-Lenart Krystyna
|
edukacja wczesnoszkolna | poniedziałek | 11.30-12.30 | F 111A |
45. | Serwiński Arkadiusz | matematyka
|
czwartek | 9.45-10.45 | G 101 A |
46. | Szewczyk Edyta | język polski, wos, historia
|
wtorek | 11.30-12.30 | F 10 |
47. | Šlapák Joanna
|
wspomaganie, zajęcia rewalidacyjne | wtorek | 10.35-11.35 | F 1 |
48 | Toczek Katarzyna
|
język polski, plastyka
|
poniedziałek | 12.30- 13.30 | biblioteka |
49. | Wijas Magdalena
|
język angielski
|
wtorek | 12.30-13.30 | F 1 |
50. | Wojtowicz Marek
|
języka polski , dyrektor
|
piątek | 8.00- 9.00 | A 1 |
51 | Wójtowicz Beata
|
języki polski, psycholog
|
czwartek
piątek |
8.30-9.30
8.30-9.30 |
A-gabinet psychologa |
52. | Wolańska Ewa
|
logopedia, świetlica
|
wtorek | 10.45-11.45 | F 110 |
53. | Zajączkowska Kamila
|
wspomaganie , zajęcia rewalidacyjne | środa | 9.40-10.40 | F 1 |
54. | Zapał Marcin | wychowanie fizyczne
|
poniedziałek | 9.50-10.50 | D 3 |
ARCHIWUM
KONSULTACJE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 II PÓŁROCZE
KONSULTACJE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 I PÓŁROCZE
konsultacje dla rodziców II półrocze 2020 2021