Bogactwo epopei Adama Mickiewicza

Home / Aktualności / Bogactwo epopei Adama Mickiewicza
Uczniowie klasy 7a podczas lekcji języka polskiego zaprezentowali wspaniałe projekty edukacyjne ukazujące wyjątkowość dzieła Adama Mickiewicza. Pomysły siódmoklasistów wyróżniały się niezwykłą pomysłowością. Wśród prac pojawiły się gry planszowe, wyjątkowe albumy, lapbooki oraz  postery. Ekspozycja prac wymagała profesjonalnego omówienia i udzielenia odpowiedzi na ewentualne pytania kolegów i koleżanek. Zajęcia wiązały się również z pewną dozą niepewności, gdyż uczestnicy na bieżąco omawiali swe realizacje, a pozostali  uczniowie nie znali ostatecznego kształtu pracy kolegów. Atmosfera zajęć wyzwoliła dodatkowe pokłady kreatywności drzemiącej wśród uczniów i uczennic.  Okazuje się, że Pan Tadeusz nie musi być nudny i przestarzały dla współczesnego czytelnika.
Zachęcamy wszystkich do czytania.
Monika Sądelska