Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem.

Home / Aktualności / Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem.
Treść wiadomości
----

Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”.
Celem konkursu jest uczenie młodzieży bezinteresownej pomocy potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Konkurs rozpoczyna się 01.10.2020r. i trwa do 15.01.2021r. Każdy uczeń, który zgłosi przystąpienie do konkursu zakłada ZESZYT DOBRYCH UCZYNKÓW. W zeszycie przy każdym wpisie należy podać datę i osobę, względem której wykonany został dobry uczynek.
Więcej informacji u opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu: p. G. Piotrowskiej i p. M. Bakuty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *