Dzień bez papierosa

Home / Aktualności / Dzień bez papierosa
Treść wiadomości
----

Co roku, 31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.
Dzień bez Tytoniu został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów – głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki.

W ramach lekcji przyrody uczniowie klas czwartych pod kierunkiem p. Elżbiety Michoń wykonali plakaty informujące o szkodliwości palenia tytoniu. Przedstawili ten globalny problem wykazując się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

E. Michoń

E. Hryszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *