Jesienne zawody sportowe

Home / Aktualności / Jesienne zawody sportowe
Treść wiadomości
----

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4

zapraszają uczniów klas 4,
wychowawców i rodziców

do udziału w „Jesiennych zawodach sportowych”,
w dniu 25 września 2021r. (sobota, godz. – 10 00)
na szkolnym „Orliku”.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy uczniów klas 4 i rodziców. Drużyny rywalizować będą w konkurencjach bieżnych, rzutnych, skocznościowych oraz wymagających zwinności. Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań otrzymają upominki,
a klasy – pamiątkowe dyplomy.

Szczegóły dotyczące imprezy zostaną podane na plakatach informacyjnych. W razie złych warunków atmosferycznych – „Jesienne zawody sportowe” odbędą się w sali gimnastycznej (wejście do szkoły – od strony „Orlika”). Wszystkich startujących prosimy o przyniesienie strojów sportowych oraz obuwia zmiennego ze sobą! Nie będzie dostępu do szkolnych szatni! Czynny będzie jedynie segment D!).

Tą cykliczną imprezę sportową organizujemy już od kilkunastu lat przy współpracy
z Osiedlowym Domem Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który finansuje upominki, dyplomy i sprzęt sportowy dla naszej szkoły. Dziękujemy!

Wszyscy wiemy, że ruch to samo zdrowie, a więc …  zapraszamy!

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *