Jesienne zawody sportowe

Home / Aktualności / Jesienne zawody sportowe
Treść wiadomości
----

W dniu 15.10.2021r. świetlicy  szkolnej nauczycielki p. Mariola Nabywaniec i p. Bożena Skrzypska- Obławska zorganizowały na boisku szkolnym „Jesienne zawody sportowe”, w których uczestniczyli uczniowie klasy 1 a, 1b i 2b.  Dzieci wzięły udział w 5konkurencjach: bieg z woreczkiem , podawanie piłki  do tyłu, przechodzenie przez szarfy, skoki obunóż. A całą rywalizację między grupami zakończył „zbijak”.

Dzieciom towarzyszył wesoły i radosny nastrój, a piękna pogoda sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu.

Podczas zabawy nie zabrakło również przybliżenia dzieciom zasad „zdrowej rywalizacji”.

W czasie zawodów uczniowie wykazali się sprawnością fizyczną, koncentracją uwagi, pamięcią ruchową oraz samodyscypliną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *