Jesienne zawody sportowe

Home / Aktualności / Jesienne zawody sportowe
Treść wiadomości
----

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4 zapraszają uczniów klas 4, wychowawców i rodziców do udziału w sportowej imprezie środowiskowej, która odbędzie się w dniu 29 września 2018r.
(sobota, godz. – 1000na szkolnym „Orliku”.

Jesienne zawody sportowe” organizowane są już po raz siódmy w ramach współpracy szkoły z Osiedlowym Domem Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy 10-osobowe reprezentacje klas (5 dziewczynek i 5 chłopców). Drużyny rywalizować będą w konkurencjach bieżnych, rzutnych, skocznościowych oraz wymagających zwinności. Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań otrzymają upominki, a klasy – pamiątkowe dyplomy.

Szczegóły dotyczące imprezy zostaną podane w najbliższym czasie na plakatach informacyjnych. W razie złych warunków atmosferycznych „Jesienne zawody sportowe” odbędą się w sali gimnastycznej (wejście do szkoły – od strony „Orlika”). Wszystkich startujących prosimy o przyniesienie strojów sportowych oraz obuwia zmiennego ze sobą! Nie będzie dostępu do szkolnych szatni! Czynny będzie jedynie segment D!)

Zapraszamy!

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4.