Konkurs poezji patriotycznej

Home / Aktualności / Konkurs poezji patriotycznej
Treść wiadomości
----

4 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się finał  konkursu pod hasłem: „ Spotkanie z poezją patriotyczną” dla uczniów klas czwartych i piątych. Dzieci  doskonale poradziły sobie z doborem repertuaru i pięknie zaprezentowały polskie wiersze patriotyczne.  Pokonując tremę z wielkim zaangażowaniem uczuciowym recytowały różnorodne utwory. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.  Serdeczne gratulacje!

W konkursie udział wzięli:

1.      Jakub Mielczarek

2.      Maria Bocheńska

3.      Maria Czapor

4.      Marlena Małek

5.      Maja Sieczkowska

6.      Julia Puchalik

7.      Magdalena Pawlikowska

Uczniów do konkursu przygotowały: p. Agnieszka Hłouszek-Skarbek i p. Magdalena Piecuch.  W zorganizowanie konkursu włączyła się  p. Teresa Pluskwa.

Teresa Pluskwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *