Spotkanie z poezją Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.

Home / Aktualności / Spotkanie z poezją Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.
Treść wiadomości
----

4 lutego w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z poezją Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Grupy świetlicowe zaprezentowały inscenizację wierszy „Rzepka” Juliana Tuwima i „Na straganie” Jana Brzechwy. Świetliczaki wraz ze ze swoimi paniami przygotowały piękne stroje, które wykorzystano przedstawieniu. W trakcie tego spotkania odbył się również konkurs recytatorski w którym chętni uczniowie zaprezentowali wybrane wiersze obu poetów. Konkursowicze zostali nagrodzeni gromkimi brawami swoich koleżanek i kolegów. Jury dokonało wyboru najpiękniej zaprezentowanych wierszy i przyznało pierwsze drugie i trzecie miejsca. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkim występującym dzieciom składamy gratulacje i dziękujemy. Mamy nadzieję, że dzieci przypomniały sobie o mądrych i wesołych wierszach w/w poetów i chętnie same sięgnął do ich twórczości.

przygotowała Mariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *