Zajęcia z robotyki i programowania

Home / Aktualności / Zajęcia z robotyki i programowania
Treść wiadomości
----

Na ostatnich zajęciach z robotyki i programowania, uczniowie skonstruowali pojazd robotyczny Robot Educator, który porusza się w każdym z czterech kierunków. Młodzi konstruktorzy-programiści, swoje prace wykonywali będąc częścią dwóch niezależnych zespołów.

Każdy z nich miał do wykonania to samo zadanie: konstrukcję i oprogramowanie robota Robot Educator, wchodzącego w skład zestawów 45544.

Na kolejnych zajęciach oba zespoły, zajmą się dalszym programowaniem powstałego w ten sposób robota, za pomocą dedykowanego do tych celów zintegrowanego środowiska programistycznego LEGO MINDSTORMS EDU EV3.

A. Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *