Zajęcia z robotyki i programowania

Home / Aktualności / Zajęcia z robotyki i programowania
Treść wiadomości
----

Na ostatnich zajęciach z robotyki i programowania, uczniowie skonstruowali pojazd robotyczny Robot Educator, który porusza się w każdym z czterech kierunków. Młodzi konstruktorzy-programiści, swoje prace wykonywali będąc częścią dwóch niezależnych zespołów.

Każdy z nich miał do wykonania to samo zadanie: konstrukcję i oprogramowanie robota Robot Educator, wchodzącego w skład zestawów 45544.

Na kolejnych zajęciach oba zespoły, zajmą się dalszym programowaniem powstałego w ten sposób robota, za pomocą dedykowanego do tych celów zintegrowanego środowiska programistycznego LEGO MINDSTORMS EDU EV3.

A. Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *