Ogólnopolska ankieta dla uczniów – nauka zdalna

Home / Nauczanie Zdalne / Ogólnopolska ankieta dla uczniów – nauka zdalna
Treść wiadomości
----

Drodzy Uczniowie! Znajdujemy się dziś w wyjątkowym i niezwykle trudnym dla nas wszystkich czasie. Pandemia, z którą obecnie się zmagamy, spowodowała, iż władze naszego Państwa musiały podjąć decyzję o czasowym zawieszeniu funkcjonowania systemu jednostek oświaty. Nie oznacza to jednak, że proces kształcenia w naszym kraju zatrzymał się. Nauka zdalna to wielkie wyzwanie oraz test odpowiedzialności dla każdej i każdego z nas.

Chcielibyśmy, aby system nauki zdalnej umożliwiał kształcenie się na najwyższym możliwym poziomie, w jak najbardziej przyjaznej dla uczniów formie. Aby do tego doprowadzić potrzebujemy Waszego głosu. Musimy wiedzieć co, gdzie i w jaki sposób należy zmienić, aby zapewnić Wam odpowiednie warunki do nauki. Wszystko po to, abyśmy mogli stworzyć kompleksowe rekomendacje dla instytucji zajmujących się kształtowaniem systemu oświaty, nie tylko na poziomie krajowym, ale również w naszych regionach.

Wasz głos jest dla nas niezwykle cenny. Wypełnijcie ankietę i zyskajcie wpływ na system nauki zdalnej w Waszych miejscowościach!

Z wyrazami szacunku,

Rada Dzieci i Młodzieży przy MEN
Młodzieżowa Rada Miasta Opola
Młodzieżowe Rady i Sejmiki Województw

Poniżej link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdo8tooZirXqcI3N0UTXUrUU2zxDPLG1vBCkik90oB-o0scxQ/viewform

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *