Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Home / Aktualności / Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym
Treść wiadomości
----

W dniu 7.02 odbyła się w grupie przedszkolnej uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały zaproszenia oraz drobne upominki z piernikowym serduszkiem w środku. 

Inscenizacja pt. ,,Dwanaście życzeń na 12 miesięcy ” przeplatana była wesołym piosenkami i zakończona tańcem,,Czekolada”. Wnuki przygotowały też zabawę dla gości, których zadaniem było odnalezienie własnego portretu. Zarówno dla gości jak i dla dzieci uroczystość była dużym przeżyciem i sprawiła wszystkim wiele radości. Wszystkie dzieciaczki wraz z paniami życzą wszystkim Babciom i Dziadziom, by ich święto trwało przez cały rok!

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *