Konkurs języka angielskiego

Home / Aktualności / Konkurs języka angielskiego
Treść wiadomości
----

W ubiegły piątek, 7.02.2020r., liczna reprezentacja naszej szkoły, 13 uczniów, wzięła udział w II etapie Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas piątych i szóstych pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka a organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Sanoku.

I etap zmagań z językiem angielskim odbył się w grudniu i wyłonił nasz zespół w składzie: Magdalena Pawlikowska, Zuzanna Kubica, Marcin Milczanowski, Emilia Sowa, Krzysztof Nabrzeżny, Antoni Jakubowicz, Zofia Rakoczy, Marcela Śmietana, Julia Chomiszczak, Antonina Woźniczak (wszyscy kl. 6a- nauczyciel uczący p. Krystyna Bukowska), Emilia Kalinowska, Amelia Jamrogowicz, Maja Rysz ( kl.6d- nauczyciel uczący p. Magdalena Pietrow).

Trzymamy kciuki za naszych „anglistów” i mamy nadzieję, że to właśnie wśród naszych uczniów znajduje się przyszły zwycięzca całego konkursu. Wyniki wkrótce.

Krystyna Bukowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *