Konkurs języka angielskiego

Home / Aktualności / Konkurs języka angielskiego
Treść wiadomości
----

W ubiegły piątek, 7.02.2020r., liczna reprezentacja naszej szkoły, 13 uczniów, wzięła udział w II etapie Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas piątych i szóstych pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka a organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Sanoku.

I etap zmagań z językiem angielskim odbył się w grudniu i wyłonił nasz zespół w składzie: Magdalena Pawlikowska, Zuzanna Kubica, Marcin Milczanowski, Emilia Sowa, Krzysztof Nabrzeżny, Antoni Jakubowicz, Zofia Rakoczy, Marcela Śmietana, Julia Chomiszczak, Antonina Woźniczak (wszyscy kl. 6a- nauczyciel uczący p. Krystyna Bukowska), Emilia Kalinowska, Amelia Jamrogowicz, Maja Rysz ( kl.6d- nauczyciel uczący p. Magdalena Pietrow).

Trzymamy kciuki za naszych „anglistów” i mamy nadzieję, że to właśnie wśród naszych uczniów znajduje się przyszły zwycięzca całego konkursu. Wyniki wkrótce.

Krystyna Bukowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *