Home / Aktualności / Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października 2020 jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dydaktycznych.

Ze względu na stan epidemii nie będzie tradycyjnej akademii z udziałem wszystkich uczniów.
Krótki Apel   z zachowaniem reżimu sanitarnego odbędzie się o godzinie 11.45 w holu głównym.

Uwaga!!!
W środę – 14.10.2020  dla uczniów zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, które prowadzić będą wychowawcy wraz z nauczycielem przydzielonym do danej klasy

Harmonogram zajęć:
Klasy 1-3 – według planu lekcji
Klasy 4-8 – zajęcia od 8.00 do 12.30

Dodatkowe ważne informacje:

1. Rodzice uczniów z klas 1-3 zgłaszają konieczność zapewnienia opieki po skończonych lekcjach do wychowawców i kierownikowi świetlicy.
  2. Uczniowie z klas 4-8 zgłaszają konieczność zapewnienia opieki po godzinie 12:30 do wychowawców klas i kierownika świetlicy.
  3. Termin zgłoszeń upływa 13 października o godz. 13:30.
  4. Uczniowie korzystający z opieki w szkole będą mogli skorzystać z obiadu bezpośrednio po zajęciach lub w godzinach wyznaczonych przez kierownika świetlicy.

Dyrektor Marek Wojtowicz