Dzień ziemi

Home / Aktualności / Dzień ziemi
Treść wiadomości
----

Świetlicowe życie toczy się nie tylko wokół zabawy i beztrosko spędzanego czasu wg własnych pomysłów i upodobań. Świetliczaki pamiętają o ważnych świętach , które mają swoje miejsce w kalendarzu. 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi i z tej okazji, dzieciaki poszerzały swoją wiedzę na temat ” Jak dbać o naszą planetę Ziemię?”, uczyły się piosenek ” Zielony dom” i „Ziemia . wyspa zielona”, oglądały filmy poświęcone dbaniu o nasz wspólny dom i przygotowały plakaty. W quizie o Ziemi wykazały się dużym zakresem wiedzy. Życzymy Im, by mogły każdego dnia zdobytą wiedzę stosować w praktyce, służąc dobru naszemu wspólnemu dobru – Ziemi.

Mariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *