Inauguracja roku 2019/2020

Home / Aktualności / Inauguracja roku 2019/2020
Treść wiadomości
----

Inauguracja roku 2019/2020 rozpoczęła się Mszą św. w kościele pw. Chrystusa Króla, po czym udaliśmy się do szkoły. Tym razem zgromadziliśmy się na boisku, gdzie odbyła się właściwa ceremonia związana ze specyfiką tego dnia. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego z udziałem pocztu sztandarowego Dyrektor Szkoły p. Beata Wójtowicz powitała rodziców, uczniów oraz wszystkich nauczycieli. Przedstawiła nowych pracowników placówki, w tym zastępcę Dyrektora- p. Marka Wojtowicza.

Następnie Pani Dyrektor przekazała informację o sukcesach naszych uczniów w ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2019 i wraz z Panem Dyrektorem przekazali nagrody oraz gratulacje zwycięzcom. W konkursie literacko- plastycznym JA ZA 20 LAT Emilia Kita, Kamil Wiejowski i Paulina Barniś  otrzymali wyróżnienie. Natomiast Martyna Kogut została laureatką nagrody głównej, którą odbierze 3 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Później uczniowie udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *