Informacja o zapisach od 1 września na świetlicę

Home / Aktualności / Informacja o zapisach od 1 września na świetlicę
Treść wiadomości
----

Do Świetlicy Szkolnej w roku 2020/2021 przyjmowane są dzieci, których obydwoje rodziców pracuje. Zapisów dokonuje się na podstawie wypełnionej karty zgłoszenia umieszczonego poniżej do 31.08.2020r. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do szkoły lub wysłać na adres mailowy ewa.magda@sp4.sanok.pl.

W związku z sytuacją epidemiczną, prosimy o podjęcie świadomej i przemyślanej decyzji, czy przebywanie dziecka w świetlicy jest niezbędne. Szkoła nie ma możliwość organizacyjnych zapewnienia odrębnych grup świetlicowych dla każdej klasy i w związku z tym uczniowie będą musieli przebywać w grupach mieszanych.

W razie rezygnacji z zapisu do świetlicy, proszę o informację na adres mailowy.

[KARTA ZGLOSZENIOWA]

Ewa Magda
wicedyrektor Marek Wojtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *