Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Pomóżmy Ukrainie”

Home / Aktualności / Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Pomóżmy Ukrainie”
Treść wiadomości
----

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Pomóżmy Ukrainie”, w którą zaangażowała się nasza szkoła to sprzedaż kartek świątecznych. W niedzielę 3 kwietnia członkowie Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali kartki i kwestowali przy kościele Chrystusa Króla w Sanoku. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie całej społeczności szkoły w przygotowanie cudownych kartek. Podziękowania należą się świetlicy szkolnej, nauczycielom plastyki, wychowawcom, Warsztatom Terapii Zajęciowej z ul. Robotniczej i przede wszystkim uczniom! Słowa wdzięczności kieruję pod adresem Księdza Proboszcza, który wszystkich wolontariuszy i ich opiekunów ugościł na plebanii i obdarował upominkami w postaci książek. Dziękuję pani Ewelinie Hryszko za poświęcony czas i bezinteresowną pomoc, członkom Szkolnego Koła Caritas za godne reprezentowanie szkoły i mieszkańcom naszej dzielnicy, którzy przyjęli akcję życzliwie i wykazali się wielką hojnością!

Teresa Pluskwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *