KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Home / Aktualności / KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z decyzją MEiN od 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły
i będą pracować w trybie stacjonarnym.

Klasy IV-VIII nadal uczą się w trybie zdalnym

Lekcje prowadzone będą zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć lekcyjnych

z zachowaniem obostrzeń sanitarnych ujętych

w „Wytycznych MEiN , MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych”.

LINK DO STRONY

Świetlica szkolna będzie funkcjonować w dotychczasowych godzinach (6.30-16.30), każda klasa w osobnej Sali.

Stołówka szkolna będzie funkcjonować zgodnie z wytycznym obowiązującymi od dnia 01.09.2020r.

ZMIANA KONTA BANKOWEGO DO WPŁAT ZA OBIADY

91 1240 1792 1111 0011 0321 6073

Zajęcia rewalidacyjne, w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wsparcie pedagoga i psychologa będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach, czyli zgodnie z indywidualnymi ustaleniami dostosowanymi do specyfiki nauczania.

Biblioteka szkolna funkcjonuje według harmonogramu  Zachęcamy do korzystania, jednocześnie przypominając o wprowadzonej dwudniowej kwarantannie dla oddawanych książek.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z wychowawcami klas bądź z sekretariatem szkoły.

WEJSCIE DO SZKOŁY

Uczniowie korzystający ze świetlicy w godzinach  6:30 do 7:40 wchodzą do szkoły głównym wejściem

( od strony ul. Sadowej)

Uczniowie klas : 1a, 1b, 2b wchodzą do szkoły wejściem przez Segment F ( góra)