Konkurs ortograficzny dla klas III

Home / Aktualności / Konkurs ortograficzny dla klas III
Treść wiadomości
----

16 maja 2019r. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny dla klas III. Wzięło w nim udział 12 uczniów, którzy reprezentowali klasy trzecie. Uczniowie pisali dyktando pt. „Wiosna”, które sprawdzało opanowanie różnych zasad ortograficznych, uzupełniali zadania z lukami i rozwiązywali zagadki. Po analizie prac można stwierdzić, że uczniowie klas III dobrze opanowali zasady ortograficzne i starają się posługiwać nimi w praktyce. Maksymalna liczba punktów zdobytych przez uczniów w zestawie konkursowym wynosiła 112.
Wyniki konkursu ortograficznego klas III:

I miejsce – Skalko Krzysztof kl.3b 103pkt
II miejsce – Suchora Michał kl. 3a 101pkt
Czujko Amelia kl. 3a 101pkt
III miejsce – Kubica Milena kl. 3a 97pkt
Wyróżnienie – Sybidło Paulina kl.3a 96pkt

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Małgorzata Wójcik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *