Projekt „Pod Biało–Czerwoną”

Home / Aktualności / Projekt „Pod Biało–Czerwoną”
Treść wiadomości
----

Projekt „POD BIAŁO-CZERWONĄ” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z polskich gmin. Realizacja tego celu zależy od mieszkańców gminy. Aby wziąć udział w akcji, mieszkańcy Sanoka powinni oddać przynajmniej 500 głosów na swoje miasto za pomocą dostępnego online serwisu:

https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Głosy poparcia można oddawać do dnia 11 listopada 2020r., do godz. 23:59.

Celem projektu jest także upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Zaangażowanie w ten projekt to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te symbole, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

GŁOSUJ na SANOK…

Dyrektor Marek Wojtowicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *