Notatka z zajęć świetlicowych „Bezpiecznie na drodze”

Home / Aktualności / Notatka z zajęć świetlicowych „Bezpiecznie na drodze”
Treść wiadomości
----

Wszyscy wiemy jak ważne jest zachowanie zasad ruchu drogowego, aby być bezpiecznym na drodze. W dniu 23.09.2021 dzieci z klas 1a i 1b uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w quizie wiedzy „Bezpiecznie na drodze”. Głównym celem zajęć było uświadamianie jak ważne jest bezpieczne zachowanie się na drodze oraz utrwalenie już zdobytej wiedzy. Świetliczaki wspólnie zaśpiewały piosenkę „Znaczki odblaskowe”, a następnie z dużym zaangażowaniem rozwiązywały interaktywny quiz o ruchu drogowym, grały w memory oraz dobble, a także układały puzzle – znaki drogowe. Dzieci wykazały się sporą wiedzą na temat zasad ruchu drogowego, a to czego jeszcze nie wiedziały na pewno zapamiętały dzięki wspólnej zabawie.

Zajęcia przygotowały i prowadziły panie: Mariola Nabywaniec i Ewelina Pielech.

Ewelina Pielech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *