Otrzymaliśmy Odznakę Jakości eTwinning!

Home / Aktualności / Otrzymaliśmy Odznakę Jakości eTwinning!

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona przez Krajowe Biuro eTwinning i otrzymała Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu Let’s Meet!
Odznaka Jakości przyznawana jest projektom, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii TIK i swoje działania opierają na współpracy. Jest także świadectwem pewnego krajowego i europejskiego standardu.
W projekcie uczestniczyło czternaścioro uczniów z kl. 4a, którzy aktywnie współpracowali z czterema grupami partnerskimi z Turcji i Włoch.

Projekt realizowany był w języku angielskim pod przewodnictwem p. Olgi Gruber-Majdosz (inicjatorki i współautorki projektu).