PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Home / Aktualności / PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA
Treść wiadomości
----

W świetlicy jest bardzo ciekawie,
w świetlicy czas płynie zabawniej.
Kto często przebywa w świetlicy,
nie snuje się sam po ulicy.

Dnia 27.01.2021 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość PASOWANIA NA ŚWIETLICZAKA uczniów klasy 1b (gr. nr II).  Pasowanie rozpoczęło się od powitania uczestników  oraz omówienia celu spotkania. Uroczystość nie mogła obyć się oczywiście bez recytacji wierszy oraz śpiewania piosenek, między innymi „My jesteśmy Świetliczaki”. Później dzieci musiały przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej, a następnie złożyli ślubowanie, które odczytała  kierownik świetlicy p. Ewa Magda.

Zajęcia przygotowała p. Agnieszka Szczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *