Podsumowanie BohaterOn w naszej szkole

Home / Aktualności / Podsumowanie BohaterOn w naszej szkole
Treść wiadomości
----

Mały Polak pamięta, mały Polak dziękuje. Takimi słowami warto zakończyć i podsumować trud pracy i zaangażowanie uczniów w tegorocznej edycji pisania kartek do powstańców warszawskich. Nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w akcji wysyłania kartek, listów i wierszy wyrażając szacunek dla Tych, którzy pomimo przeciwności czasów wojny stawili opór niemieckiemu, nazistowskiemu okupantowi.

W skład komitetu honorowego nad ogólnopolską akcją pisania kartek sprawują: Minister Edukacji Narodowej, Minister Obrony Narodowej, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Minister Spraw Zagranicznych oraz instytucje takie jak: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Wojska Polskiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Historii Polski oraz Muzeum Sił Lotniczych w Dęblinie.
Serdeczne podziękowania składam wszystkim zaangażowanym uczniom, a w szczególności klasom 1b, 2a, 3b, 4b, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 6a, 7c, 8a, 8d. Pragnę również gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym nauczycielom, pedagogom, pracownikom administracyjnym, a przede wszystkim paniom Agnieszce Szczepek oraz Bożenie Skrzypskiej-Obławskiej.

Koordynator Paweł Olejarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *