Podsumowanie I semestru nauki

Home / Aktualności / Podsumowanie I semestru nauki
Treść wiadomości
----

Niedawno zakończył się I semestr nauki, toteż 17 lutego odbył się apel, podczas którego Pani Dyrektor B. Wójtowicz i Pan Wicedyrektor Dyrektor M. Wojtowicz zaprezentowali wyniki semestralnej klasyfikacji. Uczniowie klas I- VIII uczestniczyli w spotkaniach, podczas których dowiedzieli się, jakie wyniki osiągnięto w szkole oraz kto zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Na wstępie Pani Dyrektor zwróciła uwagę na właściwe zachowanie w szkole i zaapelowała o zachowanie bezpieczeństwa. Zachęcała również uczniów do liczniejszego udziału w konkursach kuratoryjnych. Pani Dyrektor pochwalił kulturę osobistą uczniów przejawiającą się w relacjach międzyludzkich.

W kolejnej części pogratulowano uczniom osiągnięcia wysokich wyników klasyfikacji i przedstawili szczegółowe dane. W grupie 647 uczniów wszyscy zostali sklasyfikowani i nikt nie otrzymał oceny ndst. Na szczególną uwagę zasługuje liczba uczniów wyróżnionych w poszczególnych zespołach klasowych oraz średnie klas.

Wyniki prezentują się następująco.

Klasa 1a- 4 uczniów, 1b- 7 uczniów, 2a- 4 uczniów, 2b- 2 uczniów, 2c- 5 uczniów, 3a- 4 uczniów, 3b- 6 uczniów, 3c- 6 uczniów, 3c- 5 uczniów, 3d- 2 uczniów.

Uczniowie tych klas osiągnęli również wysoką frekwencję: klasa 1a- 96%, klasa 1b- 92%, klasa 2a- 90%, klasa 2b- 93- %, 2c- 93%, 3a- 95%, 3b- 93%, 3c- 92%, 3d- 86%.

W klasach IV- VIII liczba uczniów ze średnią powyżej 4,75 również zasługuje na uznanie.

Klasa 4a- 7 uczniów, klasa 4b- 3 uczniów, 5a- 3 uczniów, 5b- 4 uczniów, 5c- 2 uczniów, 5d-4 uczniów, 5e- 3 uczniów, 5f- 4 uczniów, 6a- 10 uczniów, 6b- 3 uczniów, 6c- 2uczniów, 6d- 2 uczniów, 6e- 1 uczeń, 7a- 5 uczniów, 7b- 2 uczniów, 7c- 2 uczniów, 8c- 2 uczniów, 8d- 3 uczniów, 8e- 1 uczeń.

W sumie 63 uczniów w szkole ukończyło I semestr nauki ze średnią ocen powyżej 4,75!

Uczniowie wykazali się również systematycznością uczęszczania do szkoły, gdyż średnia frekwencji szkoły wynosi 91%.

Wszyscy wyróżnieni otrzymali gratulacje oraz gromkie brawa. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych miesiącach nauki.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *