WIELKIE BALE W KARNAWALE

Home / Aktualności / WIELKIE BALE W KARNAWALE
Treść wiadomości
----

Karnawał to czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe, huczne zabawy i bale przebierańców. Bardzo znane i jednocześnie najbardziej widowiskowe są karnawały w Rio de Janeiro oraz karnawał wenecki. W naszej szkole dnia 11 lutego od rana było bardzo gwarno i dawało się wyczuć ogólne poruszenie, bo i u nas bal tego dnia miał się odbyć.

Fantazja dzieci i kreatywność rodziców nie ma granic, dlatego stroje dzieci wyglądały bajecznie i kolorowo. Wśród uczestników balu królowały wróżki, księżniczki, piraci, smoki, spidermani, kowboje, policjanci. Nie brakowało też ulubionych filmowych bohaterów oraz przedziwnych stworków. Wszyscy bawili się wspaniale, biorąc udział w zabawach i pląsach. Każda impreza taneczna wymaga wspaniałej, muzycznej oprawy. W rolę muzyka i wodzireja wcielił się nauczyciel muzyki naszej szkoły – pan Bogusław Bodnar. Oprócz dziecięcych piosenek imprezie towarzyszyły największe dyskotekowe hity sezonu, które dzieci dobrze znają i uwielbiają je śpiewać. W czasie przerw na dzieci czekała słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców. Zabawa była wyśmienita, towarzyszyły jej niezapomniane wrażenia i wspaniałe emocje, które wywoływały na twarzach naszych uczniów same uśmiechy.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *