Podsumowanie Konkursu plastycznego „Eko -Robot”.

Home / Aktualności / Podsumowanie Konkursu plastycznego „Eko -Robot”.

W maju odbył się konkurs plastyczny pt: „Stwórz własnego Eko – ROBOTA !!!. Wzięło w nim udział 45 uczniów klas 1-8. Uczniowie wykorzystali do wykonania robotów szereg materiałów recyklingowych jak plastikowe i szklane butelki, nakrętki , opakowania po produktach spożywczych, tekturowe pudełka itp. Ciekawe i pomysłowe prace można podziwiać na wystawie znajdującej się na jednym ze szkolnych korytarzy.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych:

Wśród uczniów klas 1-4

I miejsce zajął Jan Klimaszewski kl. 2a , II miejsce Liliana Krowiak kl. 1a , III miejsce Wiktoria Gosztyła kl.4b i Dawid Kucharski kl.4b.

Uczniowie wyróżnieni: Beata Florek kl.4a, Natalia Moryl kl.4b, Filip Lorenc i Mikołaj Mrugała kl. 4a

W kategorii klas 5-8

I miejsce zajął Vincent Girgis kl. 7e, II miejsce Mateusz Wiśniowski kl. 6a, Igor Kędra kl. 7d, III miejsce Ewelina Dżułyk i Zosia Niemczyk kl. 8d.

Uczniowie wyróżnieni: Kacper Hydzik kl. 7c, Natalia Milczanowska kl. 6a, Mateusz Kozimor kl. 8b.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w ocenieniu prac konkursowych komisji w składzie:

Ks. Paweł Wota, p. Elżbieta Malinowska, p. Janusz Piotrowski, p. Sabina Jasik -Zając, p. Rafał Dobosz, p. Beata Wójtowicz.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy uczniów do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym .

Klimaszewska Katarzyna