Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Klas Trzecich

Home / Aktualności / Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Klas Trzecich
Treść wiadomości
----

11 maja 2022r. gościliśmy w naszej szkole uczestników kolejnej edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Klas Trzecich. Były to reprezentacje następujących szkół: Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 8, Szkoły Podstawowej w Trepczy i naszej szkoły. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: indywidualnym i drużynowym. W części indywidualnej, uczniowie rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny natomiast w części drużynowej, quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal (złoty) zajmując drużynowo I miejsce a indywidualnie , Marlena Szajnowska z 3b zajęła II miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i t-shirty z logo konkursu, a zwycięzcy drobne upominki.

Organizatorzy: nauczyciele języka angielskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *