SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Home / Aktualności / SOLIDARNI Z UKRAINĄ
Treść wiadomości
----

Burmistrz Miasta Sanoka -Tomasz Matuszewski, zwraca się z prośbą do mieszkańców Sanoka, o wsparcie dla Ukrainy i pomoc jej obywatelom. Obecnie wśród najpilniejszych potrzeb jest zaopatrzenie uchodźców w żywność. Prosimy zatem  o przekazywanie do koszy wystawionych w placówkach oświatowych i opiekuńczych, półproduktów potrzebnych do przygotowywania kanapek lub gotowych zestawów typu: drożdżówka, owoc, napój.

Głównym miejscem przygotowywania kanapek i przekąsek będzie MOSIR Sanok oraz stołówki szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków. Zebrana żywność zostanie przekazana do Caritas Archidiecezji Przemyskiej, która zajmie się jej dystrybucją. Pomoc o którą prosimy, dedykowana jest obywatelom Ukrainy, zarówno tym, którzy zostali w swoim państwie jak i tym, którzy zdecydowali się przedostać do Polski lub innych państw.

Bądźmy solidarni z naszymi sąsiadami ze wschodu, liczymy na Państwa wsparcie i gorąco dziękujemy za zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *