Świetlicowa rywalizacja sportowa

Home / Aktualności / Świetlicowa rywalizacja sportowa
Treść wiadomości
----

Dnia 15.11 dzieci z świetlicy szkolnej wzięły udział w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej. Odbyły się trzy konkurencje: wyścig na czas z piłką w podskokach, tor z przeszkodami, przejazd na desce oraz bieg z zamianą piłek. Dzieci bardzo poważnie podeszły do swoich zadań, rywalizując zacięcie o pierwsze miejsca.

Po zakończonych zawodach wyłoniono zwycięzców w kategoriach wiekowych klas I, II oraz III. Taka forma zabawy bardzo spodobała się uczestnikom, w której  nie brakowało emocjii wzruszeń z ukończonych zadań.

Imprezę przygotowali wychowawcy świetlicy: Jakub Mańko, Jakub Ząbkiewicz oraz Agnieszka Szczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *