Świetlicowy Bal Karnawałowy

Home / Aktualności / Świetlicowy Bal Karnawałowy
Treść wiadomości
----

Niech żyje bal!
Bo to życie to bal jest nad bale!
Niech żyje bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!
Orkiestra gra!
Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte!
Dzień warty dnia!
A to życie zachodu jest warte!”

W dniu 16.02.2021r. uczniowie klasy 1a oraz 2b wzięli udział, w zorganizowanym przez panią Anetę Ogrodnik, panią Krystynę Stec-Lenart oraz panią Magdalenę Hetman -Rakoczy świetlicowym balu karnawałowym. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje piękne stroje oraz umiejętności taneczne. Wychowankowie bardzo chętnie uczestniczyli w różnych konkursach przy dźwiękach znanych hitów, a także mieli możliwość poznania nowych układów tanecznych, prezentowanych przez panie. Wszystkim uczestnikom dopisywał świetny humor.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *