Świetlicowy Bal Karnawałowy

Home / Aktualności / Świetlicowy Bal Karnawałowy
Treść wiadomości
----

Niech żyje bal!
Bo to życie to bal jest nad bale!
Niech żyje bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!
Orkiestra gra!
Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte!
Dzień warty dnia!
A to życie zachodu jest warte!”

W dniu 16.02.2021r. uczniowie klasy 1a oraz 2b wzięli udział, w zorganizowanym przez panią Anetę Ogrodnik, panią Krystynę Stec-Lenart oraz panią Magdalenę Hetman -Rakoczy świetlicowym balu karnawałowym. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje piękne stroje oraz umiejętności taneczne. Wychowankowie bardzo chętnie uczestniczyli w różnych konkursach przy dźwiękach znanych hitów, a także mieli możliwość poznania nowych układów tanecznych, prezentowanych przez panie. Wszystkim uczestnikom dopisywał świetny humor.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *