Świetliczaki na tropie… kolorów Świata

Home / Aktualności / Świetliczaki na tropie… kolorów Świata
Treść wiadomości
----
W naszej szkole nie ma czasu na nudę! Świetlica szkolna to doskonałe miejsce na zabawę, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz realizację pasjonujących projektów.
W tym roku szkolnym podczas zajęć świetlicowych przystąpiliśmy do udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym w ramach Akademii Świetlicowej – pt. „Świetliczaki na tropie… kolorów Świata”. Podczas trwania projektu uczniowie będą zwiedzali poszczególne kontynenty. Projekt składa się z 6 modułów – 5 dotyczących barw odpowiadających kolejno Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii z Oceanią oraz jeden wspólny „kolorowy” – odnoszący się do wszystkich kontynentów.  Zapowiada się ciekawa zabawa!
Wychowawcy świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *