święto drzewa w klasie 1 b

Home / Aktualności / święto drzewa w klasie 1 b
Treść wiadomości
----

Dnia 11 października uczniowie klasy 1 b uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej, która ma swój oddział w budynku naszej szkoły. Zajęcia były związane ze Świętem drzewa. Dzieci mogły pochwalić się znajomością drzew i stworzyć jedno wspólne drzewo z materiałów przyrodniczych. Zyskały wiedzę na temat rodzajów lasów i znaczenia drzew dla ludzi i zwierząt. Pracownicy biblioteki serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami do korzystania z księgozbioru biblioteki, w którym znajduje się wiele pozycji książkowych dla naszych najmłodszych uczniów.

Mariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *