Utwór muzyczny: tekst Beata Wójtowicz, wykonanie: Marek Dziok

Home / Aktualności / Utwór muzyczny: tekst Beata Wójtowicz, wykonanie: Marek Dziok
Treść wiadomości
----

Piosenka – forma muzyczna powszechnie stosowana w muzyce ludowej i muzyce rozrywkowej; jest uproszczoną formą pieśni.

Do słowa piosenka dodaje się często przymiotnik bliżej określający jej charakter, np. piosenka ludowa, piosenka miłosna, piosenka popowa, piosenka rockowa, piosenka jazzowa, piosenka biesiadna itd. Dzieła muzyki poważnej oraz ambitne i bardziej złożone dzieła jazzowe i rockowe określa się mianem utworu muzycznego lub krótko – utworu. Serdecznie pozdrawiam Pracowników Szkoły, Grzesia, Adama,  Panią Dyrektor i Pana Marka Wojtowicza. Mojego serdecznego Przyjaciela. Was Dzieciaki i Waszych Rodziców.

UTWÓR MUZYCZNY:
SŁOWA P. DYR. BEATA WÓJTOWICZ,
WYKONANIE: P. MAREK DZIOK
ODTWÓRZ


Marko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *