WAŻNE: biblioteka szkolna. Zwroty podręczników

Home / Aktualności / WAŻNE: biblioteka szkolna. Zwroty podręczników
Treść wiadomości
----

W związku z ciągłym zagrożeniem epidemiologicznym uprasza się uczniów o przestrzeganie rygorystycznie zasad bezpieczeństwa podczas zwrotu podręczników i książek.

Proszę przestrzegać godzin zwrotów dla danej klasy. Nie przychodzić wcześniej, ani później! Oczekiwanie na zwrot odbywa się przed budynkiem szkolnym, od strony parkingu z zachowaniem minimum 2 metrów odległości od siebie. /zaleca się nawet więcej/. Po dokonaniu zwrotu, należy jak najszybciej udać się do domu. W związku z zagrożeniem opadami deszczu, proszę zabrać parasole – OBOWIĄZKOWO!!! Pod daszkiem nad schodami nie można chronić się przed deszczem ze względu na Wasze bezpieczeństwo! Przed wejściem do punktu odbioru proszę o wyjęcie podręczników z reklamówek i plecaków Wchodzimy pojedynczo! Znacznie przyspieszy to proces odbioru. UWAGA!!! Nie wolno skupiać się na schodach przy wejściu do szkoły! Obowiązują wciąż maseczki i rękawiczki podczas zwrotów książek! Osoby z gorączką powinny zostać w domu.

Z poważaniem – Marek Dziok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *